Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 25.06.2019, wtorek;
Zapraszamy w godz. 12.00-20.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach

Konkurs Mój AniołekGminna Biblioteka Publiczna w Wyszkach oraz Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Turystyki przy współudziale Biblioteki Szkolnej Zespołu Szkół zorganizowali konkurs bożonarodzeniowy pn.

"MÓJ ANIOŁEK"

W konkursie mogli wziąć udział uczniowie szkół podstawowych, gimnazjum, młodzież pozaszkolna oraz dorośli z terenu Gminy Wyszki. Technika wykonywania prac była dowolna. Wpłynęły 33 prace ze szkół podstawowych w Wyszkach i Strabli.

Komisja w składzie: p. Ryszard Perkowski - Wójt Gminy, p. Katarzyna Borowska - Bibliotekarz GBP, p. Agnieszka Twarowska - Bibliotekarz biblioteki szkolnej oraz p. Dorota Bolesta - pracownik Urzędu Gminy w dniu 22.12.2011 r. rozstrzygnęła konkurs, którego wyniki przedstawiają się następująco:

Kategoria - prace przestrzenne:
Miejsce   I - Maja Szolc, kl. III SP Strabla
Miejsce  II - Bartłomiej Niewiński, kl. "0" SP Wyszki    
Miejsce III - Wiktoria Wappa, kl. II SP Strabla

Kategoria - rysunek:
Miejsce   I - Paulina Wiktoruk, kl. IV SP Strabla
Miejsce  II - Kamil Łuczaj, kl. II SP Wyszki
Miejsce  II - Maciej Szolc, kl. "0" SP Strabla
Miejsce III - Bartosz Szolc, kl. VI SP Strabla

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA WYSTAWY POKONKURSOWEJ, która potrwa do 22 stycznia 2012 roku.
Zdjęcia prac znajdują się w Fotogalerii (tu kliknij).

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne