Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 24.06.2019, poniedziałek;
Zapraszamy w godz. 12.00-20.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach

Spotkanie seniorów w Strabli" Jesień już ... już palą chwasty w sadach.."

W pięknej jesiennej scenerii seniorzy ze Strabli dn. 01.10.2012 spotkali się w Parku Zieleni obok plebanii. Przy płycie pamiątkowej Ostatniego Prezydenta RP na Uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego wraz Księdzem Proboszczem A. Kunickim odmówili  krótką modlitwę i zapalili znicz.

Następnym punktem spotkania było pieczenie kiełbasek na ognisku. Piękna pogoda i malownicze miejsce sprzyjały miłej i bardzo wesołej atmosferze. Przy herbatce i słodkościach - śpiew seniorów narwiański wiatr niósł daleko ...

Dziękujemy Księdzu Proboszczowi za gościnność i udostępnienie miejsca.

"Jesień życia ma wiele barw i zalet
więc i ty też poczuj się doskonale" 

W myśl powyższego motta - zapraszamy serdecznie na kolejne spotkania Klubu Seniora w Strabli.

Zofia Oksiuta

Zapraszamy do fotogalerii (tu kliknij)

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne