Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;

Spotkanie SeniorówZdjęcia ze spotkania (tu kliknij)

Nowy Rok 2013 Seniorzy strabelscy rozpoczęli spotkaniem dn.02.01.2013r w bibliotece w Strabli.

Swoją obecnością zaszczycili:ks.proboszcz Antoni Kunicki i dyr.szkoły pani Marzanna Marczuk.

Przybyłych gości i seniorów powitała bibliotekarka - pani Z. Oksiuta.

Złożyła noworoczne życzenia i podziękowała seniorom za zangażowanie i pomoc w organizacji spotkań. Panie  i  tym  razem stały na  wysokości zadania i przygotowały pyszności na stół.

W świątecznym nastroju i przyjaznej atmosferze  wkroczyliśmy w nowy rok.

Oby przyniósł zdrowie, spełnienie marzeń a także wszelką pomyślność,  wśród tych, których kochamy.

Drodzy Seniorzy: pogody ducha i wewnętrznej młodości - nie zależnie od metryki! Pamiętajmy, że:  "Każdy dany nam dzień jest przygodą. Wystarczy tylko wyjść jej naprzeciw". Zapraszamy zatem na spotkania klubu seniora,bo "Tak naprawdę samotni jesteśmy wtedy, kiedy sami od ludzi odchodzimy."(ks.J.Twardowski) Niech naszym mottem na ten 2013 rok będą słowa bł.Jana Pawła II : " "Czujesz się osamotniony. Postaraj się odwiedzić kogoś, kto jest jeszcze bardziej samotny."

"Nie możesz zatrzymać żadnego dnia, ale możesz go nie stracić" Zapraszamy do nas!

Zofia Oksiuta