Dzisiaj jest 19.01.2019, sobota;
GCBK nieczynne

•   Nauka gry na instrumentach muzycznych
  •   Gminne Spotkanie Seniorów w Pulszach
  •   Dożynki Parafialno - Gminne w Wyszkach
  •   Warsztaty w Filii GCBK w Strabli
  •   Gminny Dzień Rodziny w Topczewie
  •   Gminny Dzień Papieski w Wyszkach
  •   Wakacyjny sierpień w Wyszkach
  •   Akcja biblioteczna: Kiermasz Taniej Książki
  •   Seniorzy na wyjeździe do Kalnicy
  •   Konkurs fotograficzny: Moje wakacje

Klub Seniora w StrabliFotoreportaż (tu kliknij)

Zastawione wręcz stoły, od samego początku wspaniała atmosfera..., tak Seniorzy spędzili popołudnie na kolejnym klubowym spotkaniu, tym razem z Latarnikiem Polski Cyfrowej a był nim Henryk Zalewski, Dyrektor GOKSiT. Inni zaproszeni goście, to: p. Marzanna Marczuk, Dyrektor tutejszej szkoły oraz p. Janusz Wyszyński, Przewodniczący Rady Gminy Wyszki i jednocześnie również miejscowy Senior.

Po kilku słowach powitania została przedstawiona sonda uliczna dotycząca korzystania z internetu. Następnie p. Zalewski opowiedział o Polsce Cyfrowej Równych Szans, o Miastach w Internecie oraz idei i pracy Latarników. Po czym Seniorzy obejrzeli filmik "Latarnicy.pl odc. 1". Potem rozpoczęła się ożywiona dyskusja, pytania i odpowiedzi.
Starszacy otrzymali ulotki a kilka "korzystników", czyli pomocnej literatury, zasiliło Czytelnię i Księgozbiór biblioteki.
Następnie omówiono strategię działania na najbliższe tygodnie a nawet miesiące, gdzie główny nacisk położono na próby i aktywizację nowo powstałego miejscowego zespołu śpiewaczego.

Ustalono termin pierwszych warsztatów nauki obsługi komputera na dzień 1 października br.

- najnowszy numer 74/4/2018,