Dzisiaj jest 24.06.2019, poniedziałek;
Zapraszamy w godz. 12.00-20.00

Występ SeniorówPomysł wyjazdu do Domu Pomocy Społecznej w Czerewkach wśród seniorów zrodził się już wcześniej. Dnia 12 listopada 2013 r. seniorzy strabelscy odwiedzili tenże ośrodek.

Przed mieszkańcami wystąpili z muzyczno-słownym programem. Występ artystyczny nagrodzono gromkimi brawami i zaproszono wykonawców na słodki poczęstunek.

Przy okazji odwiedzin seniorzy mogli podziwiać niezwykłe prace plastyczne różnego rodzaju wykonane w pracowni plastycznej DPS.

W ramach podziękowań wręczono ekspozycję kwiatową wykonaną własnoręcznie przez podopiecznych placówki. Spotkanie miało wyjątkowy charakter i długo pozostanie w pamięci uczestników. Ponadto seniorzy otrzymali ponowne zaproszenie do odwiedzin.

Fotogaleria (tu kliknij)

Zofia Oksiuta