Dzisiaj jest 19.04.2019, piątek;
GCBK czynne w godz. 08.00-14.00

Spotkanie wigilijneDnia 18.12.2013 r. w bibliotece w Strabli odbyło się spotkanie zorganizowane przez seniorów.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się: Wójt Gminy p. Ryszard Perkowski, proboszcz ks. Antoni Kunicki, dyr. GOKSiT i GBP p. Henryk Zalewski i dyr. SP p. Marzanna Marczuk.

Pani Zofia Oksiuta rozpoczęła spotkanie powitaniem przybyłych,świątecznymi życzeniami i wspomnieniem seniorów, którzy odeszli.
Wieczerzę wigilijną rozpoczął ks.A.Kunicki. Następnie zgodnie z tradycją odczytano fragment z Pisma Świętego (p. J. Wyszyński). Podzielono się opłatkiem i złożono sobie nawzajem życzenia - obdarowując się prezentami.
Przy obficie zastawionych stołach śpiewano kolędy, dzięki czemu atmosfera wigilijnego spotkania nabrała prawdziwie świątecznego charakteru.

"Gdy nadejdzie cicha noc i zapachną drzewa
oby było słychać jak Wam serce śpiewa"

Zdrowych,pogodnych,pełnych ciepła,miłości Świąt Bożego Narodzenia.
Niech nadchodzący Nowy Rok będzie czasem realizacji marzeń i planów.
DO SIEGO 2014roku!

Zofia Oksiuta