Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 25.06.2019, wtorek;
Zapraszamy w godz. 12.00-20.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach

Z racji, że w tym roku Dzień Kobiet przypadł w sobotę, postanowiliśmy świętować go w poniedziałek tj. 10 marca. W Polsce tego dnia obchodzony jest Dzień Mężczyzny. Święto mniej znane niż te "kobiece", nie mniej jednak jest ono dobrą okazją do złożenia życzeń czy wręczenia skromnego upominku.kwiaty

Wzorem roku ubiegłego, z tej okazji, przeprowadziliśmy akcję "Książka zamiast kwiatka". Wszyscy czytelnicy, którzy odwiedzili tego dnia Gminne Centrum Biblioteczno - Kulturalne (dawny GOKSiT i GBP) i wypożyczyli książkę otrzymali od nas słodki upominek wraz z najlepszymi życzeniami.

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne