Dzisiaj jest 24.03.2019, niedziela;
GCBK nieczynne

Z racji, że w tym roku Dzień Kobiet przypadł w sobotę, postanowiliśmy świętować go w poniedziałek tj. 10 marca. W Polsce tego dnia obchodzony jest Dzień Mężczyzny. Święto mniej znane niż te "kobiece", nie mniej jednak jest ono dobrą okazją do złożenia życzeń czy wręczenia skromnego upominku.kwiaty

Wzorem roku ubiegłego, z tej okazji, przeprowadziliśmy akcję "Książka zamiast kwiatka". Wszyscy czytelnicy, którzy odwiedzili tego dnia Gminne Centrum Biblioteczno - Kulturalne (dawny GOKSiT i GBP) i wypożyczyli książkę otrzymali od nas słodki upominek wraz z najlepszymi życzeniami.

- najnowszy numer 74/4/2018,