Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 19.01.2019, sobota;
GCBK nieczynne


 

 

 

 

 

  •   Nauka gry na instrumentach muzycznych
  •   Gminne Spotkanie Seniorów w Pulszach
  •   Dożynki Parafialno - Gminne w Wyszkach
  •   Warsztaty w Filii GCBK w Strabli
  •   Gminny Dzień Rodziny w Topczewie
  •   Gminny Dzień Papieski w Wyszkach
  •   Wakacyjny sierpień w Wyszkach
  •   Akcja biblioteczna: Kiermasz Taniej Książki
  •   Seniorzy na wyjeździe do Kalnicy
  •   Konkurs fotograficzny: Moje wakacje

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

e-kultura

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach

uczniowie 21 marca jest powszechnie kojarzony z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny. Na to hasło u każdego i każdej z nas pojawia się uśmiech na twarzy, bo przecież przyroda budzi się do życia, kwitną pierwsze kwiaty i słońce coraz mocniej grzeje.

Tego dnia pracownicy GCBK przygotowali uczniom klas I - III małą niespodziankę pod hasłem "Zimo, a kysz!". Wykorzystywana na co dzień popularna gra NERF przybrała nowe oblicze - kojarzącego się z zimą bałwanka.

Po powitaniu zebranych przez Dyrektora placówki i kilku słowach wstępu przyszedł czas na zabawę. Każde z dzieci mogło spróbować swoich sił. Należało zebrać jak najwięcej punktów strzelając do tarczy z punktami będącej jednocześnie brzuszkiem bałwanka. W międzyczasie pozostałe dzieci rysowały "wiosnę" i to, co się z nią kojarzy. Część prac maluchy zabrały do domu a pozostałe zostały wyeksponowane w formie gazetki.

uczniowieNa koniec spotkania Jury z każdej grupy wybrało zwycięzców w dwóch kategoriach  - chłopcy i dziewczynki. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali słodkie upominki. Dodatkowo zwycięzcom wręczono dyplom "Super Pogromcy Zimy 2014" i udekorowano kotylionami, wykonanymi własnoręcznie przez pracowników GCBK.

Pozostałe dzieci otrzymały również dyplom nadający tytuł "Pogromcy Zimy 2014".

 

Dziękujemy Paniom: Bożenie Trzeszczkowskiej, Krystynie Zabrockiej i Agacie Wyszkowskiej za odwiedzenie naszej placówki, wspólną zabawę i opiekę nad wychowankami.

Zapraszamy ponownie.

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 74/4/2018,
terminy, archiwum

Wieści Gminne