Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 24.06.2019, poniedziałek;
Zapraszamy w godz. 12.00-20.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach

uczniowie 21 marca jest powszechnie kojarzony z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny. Na to hasło u każdego i każdej z nas pojawia się uśmiech na twarzy, bo przecież przyroda budzi się do życia, kwitną pierwsze kwiaty i słońce coraz mocniej grzeje.

Tego dnia pracownicy GCBK przygotowali uczniom klas I - III małą niespodziankę pod hasłem "Zimo, a kysz!". Wykorzystywana na co dzień popularna gra NERF przybrała nowe oblicze - kojarzącego się z zimą bałwanka.

Po powitaniu zebranych przez Dyrektora placówki i kilku słowach wstępu przyszedł czas na zabawę. Każde z dzieci mogło spróbować swoich sił. Należało zebrać jak najwięcej punktów strzelając do tarczy z punktami będącej jednocześnie brzuszkiem bałwanka. W międzyczasie pozostałe dzieci rysowały "wiosnę" i to, co się z nią kojarzy. Część prac maluchy zabrały do domu a pozostałe zostały wyeksponowane w formie gazetki.

uczniowieNa koniec spotkania Jury z każdej grupy wybrało zwycięzców w dwóch kategoriach  - chłopcy i dziewczynki. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali słodkie upominki. Dodatkowo zwycięzcom wręczono dyplom "Super Pogromcy Zimy 2014" i udekorowano kotylionami, wykonanymi własnoręcznie przez pracowników GCBK.

Pozostałe dzieci otrzymały również dyplom nadający tytuł "Pogromcy Zimy 2014".

 

Dziękujemy Paniom: Bożenie Trzeszczkowskiej, Krystynie Zabrockiej i Agacie Wyszkowskiej za odwiedzenie naszej placówki, wspólną zabawę i opiekę nad wychowankami.

Zapraszamy ponownie.

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne