Dzisiaj jest 24.06.2019, poniedziałek;
Zapraszamy w godz. 12.00-20.00

uczniowie 21 marca jest powszechnie kojarzony z pierwszym dniem kalendarzowej wiosny. Na to hasło u każdego i każdej z nas pojawia się uśmiech na twarzy, bo przecież przyroda budzi się do życia, kwitną pierwsze kwiaty i słońce coraz mocniej grzeje.

Tego dnia pracownicy GCBK przygotowali uczniom klas I - III małą niespodziankę pod hasłem "Zimo, a kysz!". Wykorzystywana na co dzień popularna gra NERF przybrała nowe oblicze - kojarzącego się z zimą bałwanka.

Po powitaniu zebranych przez Dyrektora placówki i kilku słowach wstępu przyszedł czas na zabawę. Każde z dzieci mogło spróbować swoich sił. Należało zebrać jak najwięcej punktów strzelając do tarczy z punktami będącej jednocześnie brzuszkiem bałwanka. W międzyczasie pozostałe dzieci rysowały "wiosnę" i to, co się z nią kojarzy. Część prac maluchy zabrały do domu a pozostałe zostały wyeksponowane w formie gazetki.

uczniowieNa koniec spotkania Jury z każdej grupy wybrało zwycięzców w dwóch kategoriach  - chłopcy i dziewczynki. Wszyscy uczestnicy zabawy otrzymali słodkie upominki. Dodatkowo zwycięzcom wręczono dyplom "Super Pogromcy Zimy 2014" i udekorowano kotylionami, wykonanymi własnoręcznie przez pracowników GCBK.

Pozostałe dzieci otrzymały również dyplom nadający tytuł "Pogromcy Zimy 2014".

Dziękujemy Paniom: Bożenie Trzeszczkowskiej, Krystynie Zabrockiej i Agacie Wyszkowskiej za odwiedzenie naszej placówki, wspólną zabawę i opiekę nad wychowankami.

Zapraszamy ponownie.