Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach

z SurażaFotogaleria (tu kliknij)

W dniu 26.02.2014r strabelscy seniorzy gościli w Domu Kultury w Surażu.

Na spotkanie przybyli mieszkańcy i władze miasta: burmistrz pan Sławomir Halicki i pani sekretarz. Z Gminy Wyszki swoją obecnością zaszczycił Wójt pan Ryszard  Perkowski oraz Dyrektor Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego pan Henryk Zalewski.

Pani Marzanna Chodorowska Dyrektor Domu Kultury serdecznie powitała przybyłych gości, a pan Henryk Zalewski przedstawił Klub Seniora ze Strabli. Na scenie Domu Kultury seniorzy gościnnie wystąpili z repertuarem słowno - muzycznym o tematyce "Jesień życia". Słuchacze wielokrotnie przerywali występ gromkimi brawami.

Po występie gospodarze miasta i gminy podziękowali wykonawcom i zapewnili "śpiewających sąsiadów" o dalszej współpracy. W ramach podziękowań Pan Burmistrz Suraża na ręce p. Dyrektora Henryka Zalewskiego i opiekuna Klubu Seniora p. Zofii Oksiuty wręczył upominki w postaci książek.

Dalsza część spotkania przebiegała w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, przy bogato zastawionym stole i gorących muzycznych rytmach. Seniorzy ze Strabli podzielili się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z mieszkańcami  Suraża.

To wyjątkowe spotkanie na długo pozostanie wszystkim  w pamięci 

Zofia Oksiuta

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne