Dzisiaj jest 19.04.2019, piątek;
GCBK czynne w godz. 08.00-14.00

z SurażaFotogaleria (tu kliknij)

W dniu 26.02.2014r strabelscy seniorzy gościli w Domu Kultury w Surażu.

Na spotkanie przybyli mieszkańcy i władze miasta: burmistrz pan Sławomir Halicki i pani sekretarz. Z Gminy Wyszki swoją obecnością zaszczycił Wójt pan Ryszard  Perkowski oraz Dyrektor Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego pan Henryk Zalewski.

Pani Marzanna Chodorowska Dyrektor Domu Kultury serdecznie powitała przybyłych gości, a pan Henryk Zalewski przedstawił Klub Seniora ze Strabli. Na scenie Domu Kultury seniorzy gościnnie wystąpili z repertuarem słowno - muzycznym o tematyce "Jesień życia". Słuchacze wielokrotnie przerywali występ gromkimi brawami.

Po występie gospodarze miasta i gminy podziękowali wykonawcom i zapewnili "śpiewających sąsiadów" o dalszej współpracy. W ramach podziękowań Pan Burmistrz Suraża na ręce p. Dyrektora Henryka Zalewskiego i opiekuna Klubu Seniora p. Zofii Oksiuty wręczył upominki w postaci książek.

Dalsza część spotkania przebiegała w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, przy bogato zastawionym stole i gorących muzycznych rytmach. Seniorzy ze Strabli podzielili się swoimi doświadczeniami i wrażeniami z mieszkańcami  Suraża.

To wyjątkowe spotkanie na długo pozostanie wszystkim  w pamięci

Zofia Oksiuta

- najnowszy numer 74/4/2018,