Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 24.06.2019, poniedziałek;
Zapraszamy w godz. 12.00-20.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach

nordic walkingFotorelacja (tu kliknij)

W dniu 21.04.2016 w bibliotece w Strabli odbyło się spotkanie seniorów. Z powiewem wiosny i rozkwitem kwiatów dołączyła do naszego klubu nowa seniorka, którą serdecznie powitaliśmy i mamy nadzieję, że z nami zostanie na dobre. Jak zawsze seniorzy na tę okazję przygotowali pyszności na stół.

Głównym tematem spotkania była dyskusja związana z organizacją kolejnej wycieczki dla seniorów. W gorącej i ożywionej atmosferze nie mogło zabraknąć śpiewu biesiadnych utworów. Jednak czas był dla nas nieubłagany, dobrą zabawę trzeba było kończyć" bo dzień się chylił ku zachodowi".

Optymistycznym akcentem w wiosennej, radosnej aurze żegnamy się do następnego spotkania...

Materiał opracowała i nadesłała: Zofia Oksiuta
bibliotekarz Filii GCBK w Strabli

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne