Dzisiaj jest 24.06.2019, poniedziałek;
Zapraszamy w godz. 12.00-20.00

Fotogaleria (tu kliknij)

Wzorem lat ubiegłych dn.17.11.2016r Seniorzy strabelscy licznie przybli na spotkanie aby uczcić Dzień Seniora. Swoją obecnością zaszczycili :Wójt Gminy pan Mariusz Korzeniewski, Dyrektor GCBK pan Henryk Zalewski ,radna Strabli pani Elżbieta Mieszczyńska oraz nauczyciele SP w Strabli.

Na tę okazję pani Z. Oksiuta z uczniami kl.V i VI przygotowała inscenizację o tematyce poświęconej seniorom. Występ uczniów został nagrodzony gromkimi brawami.

Następnie zaproszeni goście złożyli seniorom życzenia.
Dalsza część spotkania przebiegała przy suto zastawionym stole przygotowanym przez seniorów. W bardzo miłej i przyjaznej atmosferze upływały chwile, którym towarzyszył przepiękny śpiew i niecodzienna radość ,która płynęła z seniorskich serc. Zapewne na długo zapadną w pamięć te niezwykłe chwile. To jest czas kiedy zapominamy o prozie życia, codziennych troskach i dolegliwościach dnia codziennego.

Drodzy seniorzy pogody ducha, wewnętrznej młodości, niezależnie od wieku i okoliczności!

Zofia Oksiuta,
bibliotekarz Filii GCBK w Strabli