Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 21.02.2019, czwartek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

 

 

 

 

  •   Nauka gry na instrumentach muzycznych
  •   Gminne Spotkanie Seniorów w Pulszach
  •   Dożynki Parafialno - Gminne w Wyszkach
  •   Warsztaty w Filii GCBK w Strabli
  •   Gminny Dzień Rodziny w Topczewie
  •   Gminny Dzień Papieski w Wyszkach
  •   Wakacyjny sierpień w Wyszkach
  •   Akcja biblioteczna: Kiermasz Taniej Książki
  •   Seniorzy na wyjeździe do Kalnicy
  •   Konkurs fotograficzny: Moje wakacje

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

e-kultura

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach

Wigilia seniorów w WyszkachFotorelacja (tu kliknij)

Tradycją stało się już, że grudniowe spotkania Seniorów w Wyszkach mają charakter wigilijny. W tym roku odbyło się ono 8 grudnia w czytelni Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego, na które, oprócz seniorów, przybyli: ks. wikariusz Marcin Łyczewski, Dyrektor ZS im. Jana Pawła II p. Jan Falkowski oraz Wicedyrektor p. Marta Warpechowska.

Po krótkiej modlitwie i powitaniu wszystkich zebranych oraz przybyłych gości przyszedł czas na łamanie się opłatkiem i składanie  życzeń. Dalsza część spotkania przebiegała przy suto zastawionym stole, przygotowanym przez seniorów. Był tradycyjny barszczyk z uszkami, ryba w kilku odsłonach, placki, pierogi, kutia itd. Jak zawsze małą niespodziankę przygotował nam Święty Mikołaj, który za pośrednictwem Dyrektora GCBK p. Henryka Zalewskiego wszystkim zebranym przekazał skromne świąteczne upominki. Ponadto wszyscy otrzymali również bombki, zrobione przez jedną z naszych pań z klubu - Zuzannę Maksimiuk.

Ta mała ozdoba choinkowa w okresie świąt będzie przypominać nam o naszej drugiej "małej rodzinie".

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 74/4/2018,
terminy, archiwum

Wieści Gminne