Dzisiaj jest 24.06.2019, poniedziałek;
Zapraszamy w godz. 12.00-20.00

Wigilia seniorów w WyszkachFotorelacja (tu kliknij)

Tradycją stało się już, że grudniowe spotkania Seniorów w Wyszkach mają charakter wigilijny. W tym roku odbyło się ono 8 grudnia w czytelni Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego, na które, oprócz seniorów, przybyli: ks. wikariusz Marcin Łyczewski, Dyrektor ZS im. Jana Pawła II p. Jan Falkowski oraz Wicedyrektor p. Marta Warpechowska.

Po krótkiej modlitwie i powitaniu wszystkich zebranych oraz przybyłych gości przyszedł czas na łamanie się opłatkiem i składanie  życzeń. Dalsza część spotkania przebiegała przy suto zastawionym stole, przygotowanym przez seniorów. Był tradycyjny barszczyk z uszkami, ryba w kilku odsłonach, placki, pierogi, kutia itd. Jak zawsze małą niespodziankę przygotował nam Święty Mikołaj, który za pośrednictwem Dyrektora GCBK p. Henryka Zalewskiego wszystkim zebranym przekazał skromne świąteczne upominki. Ponadto wszyscy otrzymali również bombki, zrobione przez jedną z naszych pań z klubu - Zuzannę Maksimiuk.

Ta mała ozdoba choinkowa w okresie świąt będzie przypominać nam o naszej drugiej "małej rodzinie".