Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 17.10.2018, środa;
GCBK czynne w godz. 12.00-20.00


 

 

 

 

 

  •   Nauka gry na instrumentach muzycznych
  •   Gminne Spotkanie Seniorów w Pulszach
  •   Dożynki Parafialno - Gminne w Wyszkach
  •   Warsztaty w Filii GCBK w Strabli
  •   Gminny Dzień Rodziny w Topczewie
  •   Gminny Dzień Papieski w Wyszkach
  •   Wakacyjny sierpień w Wyszkach
  •   Akcja biblioteczna: Kiermasz Taniej Książki
  •   Seniorzy na wyjeździe do Kalnicy
  •   Konkurs fotograficzny: Moje wakacje

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

e-kultura

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach

Szkoła Podstawowa w Topczewie


Złota myśl na dziś:

WarsztatyFotogaleria (tu kliknij)

26 października w ramach współpracy Gminnego Centrum Biblioteczno-Kulturalnego w Wyszkach i Podlaskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Bielsku Podlaskim w Filii Bibliotecznej w Strabli został zorganizowany pokaz pt. "Sezonowe dekoracje domu i zagrody" (działalność szkoleniowa).

Zajęcia poprowadziła Barbara Porowska – specjalista ds. gospodarki wiejskiej i agroturystyki. W zajęciach wzięli udział mieszkańcy Strabli i Mulawicz. Z racji zbliżającego się Święta Zmarłych wykonywano stroiki na groby. Pod fachowym okiem pani Barbary wykorzystano dużą gamę ozdób i różnego rodzaju motywów dekoracyjnych. Efektem końcowym były piękne, efektowne stroiki. To kolejne bezcenne zdobywanie umiejętności, które zapewne uczestnicy wykorzystają w przyszłości. Dziękujemy serdecznie Pani Porowskiej za podzielenie się swoim doświadczeniem i poprowadzenie kreatywnych, twórczych warsztatów florystycznych.

Zofia Oksiuta

Filia GCBK w Strabli

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 73/3/2018,
terminy, archiwum

Wieści Gminne