Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 24.06.2019, poniedziałek;
Zapraszamy w godz. 12.00-20.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach

Seniorzy w KalnicyFotorelacja (tu kliknij)

Wizyta, rewizyta ... i tak od kilku lat...
Seniorzy z Wyszek i Strabli, działający w klubach utworzonych przez GCBK i działających przy GCBK, spotykają się co miesiąc we własnym gronie. Spotkania takie, choć okazjonalne, odbywają się również w Niewinie Borowym.
Mają oni już zaprzyjaźnionych "rówieśników" w sąsiednich gminach, z którymi co jakiś czas biesiadują...

Tym razem Klub RAZEM z Wyszek skorzystał z zaproszenia Kalnicy, aby 16 listopada wspólnie spędzić miły wieczór.
Spotkanie rozpoczęli dyrektorzy instytucji kultury: p. Maciej Bobel i p. Henryk Zalewski witając wszystkich serdecznie i życząc udanej zabawy.

A zabawa była przednia

Ostatnia impreza rozrywkowa w tym roku okazała się spotkaniem andrzejkowym. Dlatego też seniorzy wręczyli wspaniałe kwiaty przyszłemu solenizantowi Wójtowi Gminy Brańsk p. Andrzejowi Jankowskiemu życząc wielu sukcesów w pracy zawodowej i powodzenia w życiu osobistym.

Aż ciśnie się na usta: "tańce, hulanka, swawola ...". No może tej swawoli aż tyle nie było, ale gdy nadeszła pora pożegnania i odjazdu padło stwierdzenie, że "ktoś pogania te zegarki i czas płynie zbyt szybko".
Do następnego spotkania ...

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne