Dzisiaj jest 21.02.2018, środa;
GCBK czynne w godz. 7.30-15.30

Sprawdzone przepisy

•   Nauka gry na instrumentach muzycznych
  •   Gminne Spotkanie Seniorów w Pulszach
  •   Dożynki Parafialno - Gminne w Wyszkach
  •   Warsztaty w Filii GCBK w Strabli
  •   Gminny Dzień Rodziny w Topczewie
  •   Gminny Dzień Papieski w Wyszkach
  •   Wakacyjny sierpień w Wyszkach
  •   Akcja biblioteczna: Kiermasz Taniej Książki
  •   Seniorzy na wyjeździe do Kalnicy
  •   Konkurs fotograficzny: Moje wakacje

Fotorelacja (tu kliknij)

25.01.2019 r. Członkowie Klubu Seniora „RAZEM” wraz z Seniorami z Gminy Brańsk po raz pierwszy wzięli udział w Czwartkowym Obiedzie u Diabetyków, który odbył się w Sali Konferencyjnej Hotelu „Knieja” w Supraślu. Organizatorami takich spotkań jest p. Danuta Roszkowska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddziału Wojewódzkiego w Białymstoku oraz Redakcja Magazynu „Cukrzyca a Zdrowie”.

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu, rozpoczynającym się od słów: „Chociaż często nam w życiu pod górkę, chociaż rzadko nam w plecy wieje wiatr, wciąż wierzymy, że wszystko przed nami i że razem zdołamy pokonać goryczy smak”.

Było coś „dla ciała i dla ducha”: pyszne jedzenie, edukacyjne wykłady, których seniorzy słuchali z zapartym tchem, ćwiczenia relaksacyjne i oczywiście biesiada jako przerywnik po "trudnych ćwiczeniach".

W czasie drogi powrotnej Seniorzy wymieniali się wrażeniami ze spotkania. Bardzo im się podobało i wyrazili chęć, by na owe Czwartkowe Obiady jeździć cyklicznie. Cieszymy się, że w naszych Seniorach wciąż jest tyle siły i chęci do działania! Oby tak dalej!

- najnowszy numer 69/2//2017,