Dzisiaj jest 24.05.2019, piątek;

Fotorelacja (tu kliknij)

25.01.2019 r. Członkowie Klubu Seniora „RAZEM” wraz z Seniorami z Gminy Brańsk po raz pierwszy wzięli udział w Czwartkowym Obiedzie u Diabetyków, który odbył się w Sali Konferencyjnej Hotelu „Knieja” w Supraślu. Organizatorami takich spotkań jest p. Danuta Roszkowska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddziału Wojewódzkiego w Białymstoku oraz Redakcja Magazynu „Cukrzyca a Zdrowie”.

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu, rozpoczynającym się od słów: „Chociaż często nam w życiu pod górkę, chociaż rzadko nam w plecy wieje wiatr, wciąż wierzymy, że wszystko przed nami i że razem zdołamy pokonać goryczy smak”.

Było coś „dla ciała i dla ducha”: pyszne jedzenie, edukacyjne wykłady, których seniorzy słuchali z zapartym tchem, ćwiczenia relaksacyjne i oczywiście biesiada jako przerywnik po "trudnych ćwiczeniach".

W czasie drogi powrotnej Seniorzy wymieniali się wrażeniami ze spotkania. Bardzo im się podobało i wyrazili chęć, by na owe Czwartkowe Obiady jeździć cyklicznie. Cieszymy się, że w naszych Seniorach wciąż jest tyle siły i chęci do działania! Oby tak dalej!