Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 24.05.2019, piątek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach


Złota myśl na dziś:

Fotorelacja (tu kliknij)

25.01.2019 r. Członkowie Klubu Seniora „RAZEM” wraz z Seniorami z Gminy Brańsk po raz pierwszy wzięli udział w Czwartkowym Obiedzie u Diabetyków, który odbył się w Sali Konferencyjnej Hotelu „Knieja” w Supraślu. Organizatorami takich spotkań jest p. Danuta Roszkowska, prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Oddziału Wojewódzkiego w Białymstoku oraz Redakcja Magazynu „Cukrzyca a Zdrowie”.

Uroczystość rozpoczęła się odśpiewaniem hymnu, rozpoczynającym się od słów: „Chociaż często nam w życiu pod górkę, chociaż rzadko nam w plecy wieje wiatr, wciąż wierzymy, że wszystko przed nami i że razem zdołamy pokonać goryczy smak”.

Było coś „dla ciała i dla ducha”: pyszne jedzenie, edukacyjne wykłady, których seniorzy słuchali z zapartym tchem, ćwiczenia relaksacyjne i oczywiście biesiada jako przerywnik po "trudnych ćwiczeniach".

W czasie drogi powrotnej Seniorzy wymieniali się wrażeniami ze spotkania. Bardzo im się podobało i wyrazili chęć, by na owe Czwartkowe Obiady jeździć cyklicznie. Cieszymy się, że w naszych Seniorach wciąż jest tyle siły i chęci do działania! Oby tak dalej!

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne