Dzisiaj jest 11.12.2018, wtorek;
GCBK czynne w godz. 12.00-20.00

•   Nauka gry na instrumentach muzycznych
  •   Gminne Spotkanie Seniorów w Pulszach
  •   Dożynki Parafialno - Gminne w Wyszkach
  •   Warsztaty w Filii GCBK w Strabli
  •   Gminny Dzień Rodziny w Topczewie
  •   Gminny Dzień Papieski w Wyszkach
  •   Wakacyjny sierpień w Wyszkach
  •   Akcja biblioteczna: Kiermasz Taniej Książki
  •   Seniorzy na wyjeździe do Kalnicy
  •   Konkurs fotograficzny: Moje wakacje

Fotogaleria (tu kliknij)

12.02. 2018 r odbyło się kolejne spotkanie Klubu Seniora RAZEM. Było to jednak niecodzienne zebranie, bo  wizyta w naszej placówce miała na celu pożegnanie karnawału.

Na początku głos zabrał p. Henryk Zalewski - Dyrektor GCBK, który powitał naszych klubowiczów, dziękując przy tym za przybycie i pielęgnowaną rok rocznie tradycję „Zapustów u Seniorów”.

Wśród przyjacielskiej atmosfery przy obficie zastawionym stole słychać było rozmowy na tematy codzienne - poważniejsze i te błahe.

„Dość gadania! Jak karnawał, to karnawał!” – zawołała nagle jedna z klubowiczek i zaprosiła wszystkich do wspólnej biesiady. Nikt nie protestował – natychmiast przy akompaniamencie akordeonu rozbrzmiała „Szła dzieweczka do laseczka” i inne znane polskie pieśni jak: „Cyganeczka Zosia” czy „Hej, Sokoły”. Zabawa trwała do późnego popołudnia.

Cieszymy się, że Seniorzy Gminy Wyszki tak aktywnie spędzili u nas poniedziałkowe popołudnie i mamy nadzieję, że Klub Seniora "Razem" w Wyszkach w najbliższej przyszłości poszerzy się o nowych członków.

- najnowszy numer 73/3/2018,