Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;

Gminne Centrum Biblioteczno - Kulturalne w Wyszkach, w którego imieniu działa inwestor zastępczy - Gmina Wyszki, ogłasza przetarg nieograniczony na realizację zadania pn.:
„Dostawa, montaż, wniesienie, zainstalowanie wyposażenia (zagospodarowanie terenu) wraz z przeszkoleniem personelu użytkownika do budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach"
jako część projektu
„Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach” realizowanego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020 .

Treść ogłoszenia wraz z załącznikami znajduje się na stronie BIP: http://www.ugwyszki.bip.podlaskie.pl/index.php?wiad=118331