Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach


Złota myśl na dziś:

Fotogaleria (tu kliknij):

Już po raz kolejny w tym miesiącu gościliśmy w naszej placówce Seniorów z Klubu RAZEM. W naszej zgranej grupie mieliśmy ostatnio co świętować! 5 maja imieniny obchodziła pani Irena Wyszkowska,  8 maja swoje podwójne święto, bo urodziny i imieniny miała pani Stanisława Ryczkowska, a 15 maja świętowała pani Zofia Falkowska.

Wszystkie solenizantki otrzymały po pamiątkowym kwiatku i przyjęły mnóstwo życzeń, do których oczywiście przyłączyło się GCBK.

Seniorzy połączyli przyjemne z pożytecznym – smakołyki imieninowe dały siłę do śpiewania. Próby odbywają się regularnie co dwa tygodnie, gdyż Klub Razem zawiązał zespół śpiewaczy i przygotowuje się do występu na festynie w Rudce, 10 czerwca, na który już teraz serdecznie Państwa zapraszamy.

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne