Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;

Fotogaleria (tu kliknij):

Już po raz kolejny w tym miesiącu gościliśmy w naszej placówce Seniorów z Klubu RAZEM. W naszej zgranej grupie mieliśmy ostatnio co świętować! 5 maja imieniny obchodziła pani Irena Wyszkowska,  8 maja swoje podwójne święto, bo urodziny i imieniny miała pani Stanisława Ryczkowska, a 15 maja świętowała pani Zofia Falkowska.

Wszystkie solenizantki otrzymały po pamiątkowym kwiatku i przyjęły mnóstwo życzeń, do których oczywiście przyłączyło się GCBK.

Seniorzy połączyli przyjemne z pożytecznym – smakołyki imieninowe dały siłę do śpiewania. Próby odbywają się regularnie co dwa tygodnie, gdyż Klub Razem zawiązał zespół śpiewaczy i przygotowuje się do występu na festynie w Rudce, 10 czerwca, na który już teraz serdecznie Państwa zapraszamy.