Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach


Złota myśl na dziś:

Fotorelacja (tu kliknij):

20 maja b.r. odbył się X Gminny Dzień Papieski. Uroczystość rozpoczęła Msza święta, a następnie uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Wyszkach przedstawili widowisko słowno-muzyczne, m.in. na temat słów kierowanych do nas przez naszego papieża.

W następnej kolejności władze gminy i poczty sztandarowe przeszły przed pomnik Św. Jana Pawła II, by w hołdzie złożyć kwiaty i znicze.

Drugą część obchodów Dnia Papieskiego rozpoczęły biegi przełajowe dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych w Wyszkach, Strabli i Topczewie. Każdy uczestnik otrzymał medal, a zwycięzcy trzech pierwszych miejsc puchary, które ufundowało Gminne Centrum Biblioteczno - Kulturalne w Wyszkach. Jak co roku odbyła się również loteria nagród. GCBK ufundowało również kiełbaski dla wszystkich sportowców a także "szaleństwo" na dmuchanych zjeżdżalniach, eurobungee i trampolinie.

Tuż przy scenie pracownice GCBK prowadziły Kiermasz Taniej Książki oraz malowały twarze najmłodszym. Nawet podczas stania w długiej kolejce dzieci się nie nudziły – zadawały różnorodne pytania na temat postaci z bajek i innych tajników czytanych.

Pogoda i humory dopisały. Już teraz zapraszamy na kolejną imprezę. Więcej informacji niebawem…

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne