Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;

Rozpoczęliśmy właśnie cykliczne warsztaty plastyczne. „W czasie deszczu dzieci się nudzą”, ale nie w GCBK! Postanowiliśmy zrobić nietypowe zajęcia z rysunku. Połączyliśmy nasze malarskie talenty z kreatywnością i tajemniczością. Przez przeszło dwie godziny dzieciaki zatracone były w popularnej grze – w kalamburach. Bibliotekarka p. Kamila oraz stażystka p. Agnieszka zaproponowały trzy główne tematy: wakacje, biblioteka i dom kultury. Pomysły naszych uczestników były niesamowite! Powstawały takie dzieła jak: wakacyjna miłość, miłość w Zakopanem, plaża, jedzenie lodów, czytanie książek w wakacje i wiele innych. Nasi „artyści” wyszli od nas z uśmiechem na twarzy.