Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach


Złota myśl na dziś:

Rozpoczęliśmy właśnie cykliczne warsztaty plastyczne. „W czasie deszczu dzieci się nudzą”, ale nie w GCBK! Postanowiliśmy zrobić nietypowe zajęcia z rysunku. Połączyliśmy nasze malarskie talenty z kreatywnością i tajemniczością. Przez przeszło dwie godziny dzieciaki zatracone były w popularnej grze – w kalamburach. Bibliotekarka p. Kamila oraz stażystka p. Agnieszka zaproponowały trzy główne tematy: wakacje, biblioteka i dom kultury. Pomysły naszych uczestników były niesamowite! Powstawały takie dzieła jak: wakacyjna miłość, miłość w Zakopanem, plaża, jedzenie lodów, czytanie książek w wakacje i wiele innych. Nasi „artyści” wyszli od nas z uśmiechem na twarzy.

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne