Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 21.02.2019, czwartek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

 

 

 

 

  •   Nauka gry na instrumentach muzycznych
  •   Gminne Spotkanie Seniorów w Pulszach
  •   Dożynki Parafialno - Gminne w Wyszkach
  •   Warsztaty w Filii GCBK w Strabli
  •   Gminny Dzień Rodziny w Topczewie
  •   Gminny Dzień Papieski w Wyszkach
  •   Wakacyjny sierpień w Wyszkach
  •   Akcja biblioteczna: Kiermasz Taniej Książki
  •   Seniorzy na wyjeździe do Kalnicy
  •   Konkurs fotograficzny: Moje wakacje

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

e-kultura

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach


Złota myśl na dziś:

Rozpoczęliśmy właśnie cykliczne warsztaty plastyczne. „W czasie deszczu dzieci się nudzą”, ale nie w GCBK! Postanowiliśmy zrobić nietypowe zajęcia z rysunku. Połączyliśmy nasze malarskie talenty z kreatywnością i tajemniczością. Przez przeszło dwie godziny dzieciaki zatracone były w popularnej grze – w kalamburach. Bibliotekarka p. Kamila oraz stażystka p. Agnieszka zaproponowały trzy główne tematy: wakacje, biblioteka i dom kultury. Pomysły naszych uczestników były niesamowite! Powstawały takie dzieła jak: wakacyjna miłość, miłość w Zakopanem, plaża, jedzenie lodów, czytanie książek w wakacje i wiele innych. Nasi „artyści” wyszli od nas z uśmiechem na twarzy.

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 74/4/2018,
terminy, archiwum

Wieści Gminne