Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach


Złota myśl na dziś:

Wigilia w StrabliFotorelacja (tu kliknij)

Dnia 29 listopada 2018 r. w GCBK Filia w Strabli odbyło się spotkanie seniorów, na które przybyli zaproszeni goście: Proboszcz tutejszej parafii ks. Maciej Łukaszewicz, dyr. Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach pan Henryk Zalewski, dyr. Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Surażu pan Marek Jarosz wraz z zespołem ludowym "Surażanki" i zespołem z Zawyk.

Swoją obecnością zaszczyciła pani Jadwiga Zabrocka, która swoją szczodrością i życzliwością wspiera nas i motywuje do dalszych działań. Na spotkaniu obecny był sołtys pan Stanisław Radziwon. Spotkanie miało charakter integracyjno - biesiadny. Wspólne śpiewanie i degustacja przy suto zastawionym stole było potwierdzeniem, że takie chwile wyzwalają w człowieku energię, pozwalają zapomnieć o szarej codzienności - przywołując wspomnienia z dawnych lat. W gronie życzliwych nam ludzi oraz miłej i bardzo przyjaznej atmosferze spędziliśmy czwartkowe popołudnie.

"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją - lecz starzeją, bo się przestają bawić"

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne