Dzisiaj jest 11.12.2018, wtorek;
GCBK czynne w godz. 12.00-20.00

•   Nauka gry na instrumentach muzycznych
  •   Gminne Spotkanie Seniorów w Pulszach
  •   Dożynki Parafialno - Gminne w Wyszkach
  •   Warsztaty w Filii GCBK w Strabli
  •   Gminny Dzień Rodziny w Topczewie
  •   Gminny Dzień Papieski w Wyszkach
  •   Wakacyjny sierpień w Wyszkach
  •   Akcja biblioteczna: Kiermasz Taniej Książki
  •   Seniorzy na wyjeździe do Kalnicy
  •   Konkurs fotograficzny: Moje wakacje

Wigilia w StrabliFotorelacja (tu kliknij)

Dnia 29 listopada 2018 r. w GCBK Filia w Strabli odbyło się spotkanie seniorów, na które przybyli zaproszeni goście: Proboszcz tutejszej parafii ks. Maciej Łukaszewicz, dyr. Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach pan Henryk Zalewski, dyr. Miejsko - Gminnego Ośrodka Kultury w Surażu pan Marek Jarosz wraz z zespołem ludowym "Surażanki" i zespołem z Zawyk.

Swoją obecnością zaszczyciła pani Jadwiga Zabrocka, która swoją szczodrością i życzliwością wspiera nas i motywuje do dalszych działań. Na spotkaniu obecny był sołtys pan Stanisław Radziwon. Spotkanie miało charakter integracyjno - biesiadny. Wspólne śpiewanie i degustacja przy suto zastawionym stole było potwierdzeniem, że takie chwile wyzwalają w człowieku energię, pozwalają zapomnieć o szarej codzienności - przywołując wspomnienia z dawnych lat. W gronie życzliwych nam ludzi oraz miłej i bardzo przyjaznej atmosferze spędziliśmy czwartkowe popołudnie.

"Ludzie nie dlatego przestają się bawić, że się starzeją - lecz starzeją, bo się przestają bawić"

- najnowszy numer 73/3/2018,