Dzisiaj jest 21.03.2019, czwartek;

Wigilia w Wyszkach
Fotorelacja (tu kliknij):

13 grudnia 2018 r. w GCBK Wyszki seniorzy tutejszego klubu wraz z pracownikami zorganizowali spotkanie wigilijne, które modlitwą rozpoczął ks. proboszcz Andrzej Ulaczyk. Następnie złożył zebranym świąteczne życzenia.Po czym głos zabrał Wójt Gminy Wyszki p. Mariusz Korzeniewski, który docenił fakt spotykania się seniorów i przyłączył się do życzeń przedmówcy.

Po tradycyjnym przełamaniu się opłatkiem zebrani zasiedli przy wigilijnym stole degustując potrawy przygotowane przez uczestników spotkania.
Po chwili, "pod batutą" p. Eugeniusza Ryczkowskiego, rozniósł się śpiew kolęd i pastorałek.
Na pamiątkę spotkania p. Zuzanna Maksimiuk wręczyła wszystkim wykonane przez siebie bombki i choinkowe dzwonki a dyrektor Henryk Zalewski z p. Anną Zimnoch - kubeczki z nadrukiem świątecznych motywów.
Pod koniec spotkania ustalono plan działania na najbliższe tygodnie i cały przyszły  rok.

- najnowszy numer 74/4/2018,