Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach


Złota myśl na dziś:

Wigilia w Wyszkach
Fotorelacja (tu kliknij):

13 grudnia 2018 r. w GCBK Wyszki seniorzy tutejszego klubu wraz z pracownikami zorganizowali spotkanie wigilijne, które modlitwą rozpoczął ks. proboszcz Andrzej Ulaczyk. Następnie złożył zebranym świąteczne życzenia.Po czym głos zabrał Wójt Gminy Wyszki p. Mariusz Korzeniewski, który docenił fakt spotykania się seniorów i przyłączył się do życzeń przedmówcy.

Po tradycyjnym przełamaniu się opłatkiem zebrani zasiedli przy wigilijnym stole degustując potrawy przygotowane przez uczestników spotkania.
Po chwili, "pod batutą" p. Eugeniusza Ryczkowskiego, rozniósł się śpiew kolęd i pastorałek.
Na pamiątkę spotkania p. Zuzanna Maksimiuk wręczyła wszystkim wykonane przez siebie bombki i choinkowe dzwonki a dyrektor Henryk Zalewski z p. Anną Zimnoch - kubeczki z nadrukiem świątecznych motywów.
Pod koniec spotkania ustalono plan działania na najbliższe tygodnie i cały przyszły  rok.

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne