Dzisiaj jest 24.03.2019, niedziela;
GCBK nieczynne

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury w Białymstoku ogłasza kolejną, dziewiątą już odsłonę konkursu literackiego. Jak co roku daje to możliwość wszystkim twórcom amatorom, na zrealizowanie swoich autorskich projektów wydawniczych. Nagrodę w konkursie stanowi wydanie w postaci książkowej jednej pracy wybranej przez komisję spośród wszystkich nadesłanych zgłoszeń.

Prace można przysyłać do 31 stycznia 2019 r. Ogłoszenie wyników i przekazanie nagrody następuje po zakończeniu Konkursu, zgodnie z Regulaminem. Nie ma ograniczeń, jeśli chodzi o tematykę prac, ale musi ona w pośredni lub bezpośredni sposób dotyczyć życia na Podlasiu lub zawierać akcenty związane z województwem podlaskim (ten wymóg nie dotyczy autorów urodzonych lub mieszkających w naszym województwie).

Szczegóły na stronie WOAK (tu kliknij).

DOKUMENTY DO POBRANIA:
REGULAMIN (*.doc)
KARTA ZGŁOSZENIA (*.doc)

Szczegółowych informacji o konkursie udziela:
Dział Promocyjno-Edytorski WOAK, tel. 85 732-68-00, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub u nas w Gminnym Centrum Biblioteczno - Kulturalnym w Wyszkach.

- najnowszy numer 74/4/2018,