Dzisiaj jest 24.05.2019, piątek;

Fotorelacja (tu kliknij):

Kolejną akcję mieszkańcom gminy przygotowało GCBK w Wyszkach. Z okazji Dnia Kobiet zorganizowaliśmy bezpłatne warsztaty makijażu. Zainteresowanie było bardzo duże, niestety liczba stanowisk ograniczona. Panie prowadzący zajęcia zadeklarowały przyjazd w najbliższym czasie na kolejne tego typu szkolenie.

Dodatkowo, również uwzględniając zbliżający się Dzień Mężczyzn, przeprowadziliśmy coroczną akcję "Książka zamiast kwiatka". Czytelnicy, którzy nie zalegali ze zwrotami, wypożyczając książkę otrzymali od nas miły upominek.

Zapraszamy do naszej placówki nie tylko przy okazji takich akcji, bo jak powiedział Adolf Dygasiński:
"Po przeczytaniu książki zaczynamy inaczej kochać, inaczej myśleć."