Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach


Złota myśl na dziś:

 Fotorelacja (tu kliknij):

Kolejną akcję mieszkańcom gminy przygotowało GCBK w Wyszkach. Z okazji Dnia Kobiet zorganizowaliśmy bezpłatne warsztaty makijażu. Zainteresowanie było bardzo duże, niestety liczba stanowisk ograniczona. Panie prowadzący zajęcia zadeklarowały przyjazd w najbliższym czasie na kolejne tego typu szkolenie.

Dodatkowo, również uwzględniając zbliżający się Dzień Mężczyzn, przeprowadziliśmy coroczną akcję "Książka zamiast kwiatka". Czytelnicy, którzy nie zalegali ze zwrotami, wypożyczając książkę otrzymali od nas miły upominek.

Zapraszamy do naszej placówki nie tylko przy okazji takich akcji, bo jak powiedział Adolf Dygasiński:
"Po przeczytaniu książki zaczynamy inaczej kochać, inaczej myśleć."

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne