Dzisiaj jest 20.07.2019, sobota;
GCBK nieczynne

Fotorelacja (tu kliknij):

6 marca rozpoczęliśmy cykl spotkań z dziećmi, mających na celu promocję czytelnictwa, połączonych z zajęciami plastycznymi i zabawą.

"Mój przyjaciel Reksio"

- spotkanie rozpoczęliśmy wspólnym czytaniem książeczki, następnie dzieci dekorowały obrazki przedstawiające ww. bohatera.

"Z Franklinem w świat wyobraźni"

- to wiodący temat zajęć 13 marca. Również czytanie książeczki wprowadziło dzieci w świat bajki, po czym zebrani wycinali i sklejali różne przedmioty ukazane w literaturze.

"Wiosna - ach to ty"

W związku z nadejściem wiosny, 20 i 27 marca dzieci wsłuchiwały się w wiersze Marii Konopnickiej a motto: "Nie na zawsze więdnie kwiecie, nie na zawsze mróz na świecie ..." było tematem zajęć plastycznych. Czytelnia "zakwitła" kolorowymi kwiatami, koszyczkami, wykonanymi z papieru.
"... szkoda, że nie pachną" - stwierdziła jedna z uczennic wykonując swoje małe dzieło.

Zajęcia odbywają się w każdą środę w godz. 18.00-19.30, na które zapraszamy inne dzieci.