Dzisiaj jest 24.05.2019, piątek;

Fotorelacja (tu kliknij):

Dnia 11.04.2019 w Szkole Podstawowej w Strabli odbył się Konkurs Recytatorski pt. „Jan Brzechwa - Czarodziej Słowa”.
Został on zorganizowany przy współpracy z Panią Zofią Oksiuta z Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach, które ma swoją filię w Szkole Podstawowej w Strabli.

Dzieci zostały podzielone na dwie grupy: młodsze i starsze. W rezultacie udział wzięło 20 dzieci. W grupie dzieci młodszych laureaci to: I miejsce - Mateusz Rzepniewski (5 lat), II miejsce - Zuzia Kuczyńska (4 lata), III miejsce - Zosia Rzepniewska (6 lat). Wśród klas I - III laureatami zostali: I miejsce - Julia Leszczyńska (7lat), II miejsce - Ania Nazarko (9 lat), III miejsce - Oliwia Seweryn (8 lat).

Anna Jarząbek