Dzisiaj jest 19.07.2019, piątek;

Fotorelacja (tu kliknij):

19 maja 2019 r. obchodziliśmy XI Gminny Dzień Papieski, zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Wyszkach.

Po Mszy Św. w tutejszym kościele przemaszerowaliśmy przed pomnik Św. J. P. II, gdzie delegacje lokalnych instytucji złożyły kwiaty. Następnie odbyła się część sportowa uroczystości, w której udział wzięli uczniowie wszystkich gminnych szkół.

Ze swoim stoiskiem byliśmy również i my. Zorganizowaliśmy promocję czytelnictwa i Kiermasz Taniej Książki, gdzie można było zakupić woluminy już za 2 zł oraz zapoznać się z najnowszymi tytułami, o które został uzupełniony nasz księgozbiór.

Mogliśmy również obejrzeć pokaz Oyama Karate w wykonaniu sekcji "Na Szczyt", działającej przy Gminnym Centrum Biblioteczno - Kulturalnym w Wyszkach, prowadzonej przez Sensei Marcina Siegieńczuka (3 Dan).
Następnie wystąpiły grupy tańca nowoczesnego prowadzone przez p. Krzysztofa Twarowskiego.

Po ww. pokazach dyrektor placówki Henryk Zalewski podziękował trenerom oraz zawodnikom i tancerzom wręczając pamiątkowe upominki.

"Po przerwie wakacyjnej, we wrześniu zamierzamy kontynuować powyższe działania i ruszymy z naborem chętnych do nowych grup" - powiedział na koniec wystąpienia.