Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 22.10.2019, wtorek;
GCBK czynne w godz. 12.30-20.30


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach


Złota myśl na dziś:

Fotorelacja (tu kliknij):

19 maja 2019 r. obchodziliśmy XI Gminny Dzień Papieski, zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Jana Pawła II w Wyszkach.

Po Mszy Św. w tutejszym kościele przemaszerowaliśmy przed pomnik Św. J. P. II, gdzie delegacje lokalnych instytucji złożyły kwiaty. Następnie odbyła się część sportowa uroczystości, w której udział wzięli uczniowie wszystkich gminnych szkół.

Ze swoim stoiskiem byliśmy również i my. Zorganizowaliśmy promocję czytelnictwa i Kiermasz Taniej Książki, gdzie można było zakupić woluminy już za 2 zł oraz zapoznać się z najnowszymi tytułami, o które został uzupełniony nasz księgozbiór.

Mogliśmy również obejrzeć pokaz Oyama Karate w wykonaniu sekcji "Na Szczyt", działającej przy Gminnym Centrum Biblioteczno - Kulturalnym w Wyszkach, prowadzonej przez Sensei Marcina Siegieńczuka (3 Dan).
Następnie wystąpiły grupy tańca nowoczesnego prowadzone przez p. Krzysztofa Twarowskiego.

Po ww. pokazach dyrektor placówki Henryk Zalewski podziękował trenerom oraz zawodnikom i tancerzom wręczając pamiątkowe upominki.

"Po przerwie wakacyjnej, we wrześniu zamierzamy kontynuować powyższe działania i ruszymy z naborem chętnych do nowych grup" - powiedział na koniec wystąpienia.

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne