Dzisiaj jest 19.08.2019, poniedziałek;

Fotorelacja (tu kliknij):

27 maja 2019 r. w ramach cyklu „Przy herbatce o książce” na autorskie spotkanie zaprosiliśmy poetką p. Celinę Mioduszewską, laureatkę Konkursu Literackiego Moje miasto Wysokie Mazowieckie – 2015 i 2017 r.

Z zawodu p. Celina jest nauczycielką języka polskiego i wiedzy o kulturze. Ponadto jest członkiem Stajni Literackiej przy Stowarzyszeniu Pisarzy Polskich Oddział w Warszawie.

Na spotkaniu, cytując fragmenty swej twórczości, poetka opowiadała o historii powstawania tomików: “Ułamek ziemi mojej", “Gościniec", "Za zakrętem", “Paciorki codzienności", "Jutro Boże Narodzenie", “Asamblaż", “Jest czas zobaczyć".

Na koniec wizyty padło wiele pytań od publiczności, dotyczących poszczególnych tytułów i warsztatu literackiego.

Dziękujemy bardzo p. Celinie za stworzenie miłej atmosfery a Czytelnikom za przybycie na spotkanie.