Dzisiaj jest 22.10.2019, wtorek;
GCBK czynne w godz. 12.30-20.30

Fotorelacja (tu kliknij):

Korzystając z uprzejmości Dyrektora Szkoły Podstawowej w Topczewie, organizatora Gminno Szkolnego Dnia Rodziny 09.06.2019 r. podczas imprezy zaprezentowały się dwie sekcje tematyczne działające w Gminnym Centrum Biblioteczno - Kulturalnym w Wyszkach.

Około godz. 16.30 na scenie dała popis grupa tańca nowoczesnego Just Dance Wyszki, prowadzona przez instruktora Krzysztofa Twarowskiego, która po występie otrzymała gromkie brawa widzów.

Z nie mniejszym aplauzem, z "achami" i "ochami", spotkali się zawodnicy Oyama Karate "Na Szczyt", którzy zaprezentowali elementy sztuki walki zakończone pokazem kata, rozbijaniem desek i dachówek.

Dyrektor GCBK Henryk Zalewski podziękował zawodnikom i przede wszystkim Sensei Marcinowi Siegieńczukowi, trenerowi sekcji i autorowi scenariusza występu.

Następnie zaprosił zebranych do korzystanie z ofert placówki, zarówno wakacyjnych, jak i zajęć popołudniowych w nowym sezonie 2019/2020.