Dzisiaj jest 19.07.2019, piątek;

Informujemy, że na stanowisko bibliotekarza w Gminnym Centrum Biblioteczno - Kulturalnym w Wyszkach wpłynęły trzy oferty, które spełniały wymagania formalne określone w ogłoszeniu o naborze.

Po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej 26.06.2019 r., powołana wcześniej Komisja wyłoniła Panią Katarzynę Borowską, zam. Bielsk Podlaski, która otrzymała propozycję zatrudnienia.

Kandydatka wykazała się najlepszą praktyczną znajomością obsługi komputera i programów, w tym pakietu MS Office oraz udzieliła prawidłowych odpowiedzi na pytania związane z ww. stanowiskiem.