Get Adobe Flash player

Zapraszamy ...


Dzisiaj jest 17.09.2019, wtorek;
GCBK czynne w godz. 08.00-16.00


 

"Budowa wielofunkcyjnego budynku Gminnego Centrum Biblioteczno - Kulturalnego w Wyszkach" - inwestycja zrealizowana w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa Priorytet 2 Infrastruktura Bibliotek 2016-2020. Inwestycja zakończona 31.12.2018 r.

  •   Sala konferencyjno - widowiskowa
  •   Budynek GCBK
  •   Urządzenia siłowe
  •   Mini scena z widownią
  •   Księgozbiór
  •   Czytelnia/Sala kameralna
  •   Stanowisko bibliotekarza
  •   Kącik Malucha
  •   Mini Kawiarenka
  •   Sala Fitness

Polecamy

Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego

Biblioteka Narodowa

Instytut Książki

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa

Polski Związek Bibliotek

RPOWP

Gmina Wyszki

Zespół Szkół w Wyszkach


Złota myśl na dziś:

Fotorelacja (tu kliknij):

Sezon zajęć kół zainteresowań 2018/2019 zakończyliśmy 25 czerwca. Impreza miała charakter otwarty i skierowana była do uczestników sekcji Oyama Karate, aerobiku, zajęć plastycznych, muzycznych i tańca nowoczesnego. W sumie zgromadziła przeszło 100 osób.

Dzieci, młodzież i dorośli brali udział w rozgrywkach nietypowej piłki nożnej, w konkurencjach przeciągania liny i podnoszenia hantli a także od p. Kasi uczyli się robienia "zwierzątek" z balonów oraz mega mydlanych baniek.

Dyrektor GCBK Henryk Zalewski i trener sekcji Oyama Karate Sensei Marcin Siegieńczuk zostali odznaczeni oryginalnymi medalami i otrzymali upominki za wkład włożony w rozwój sztuki walki na terenie naszej gminy. Ww. niespodziankę przygotowali członkowie lokalnego Klubu Sportowego "Na Szczyt"

Dodatkową atrakcją było wspólne ognisko, przy którym można było usmażyć kiełbaski. Częstować się można było również potrawami z grilla a na deser czekała wata cukrowa, batoniki i lody.

Ta wyśmienita zabawa trwała do godz. 22.30 i zakończyła się zapytaniem: kiedy następna?

Na zakończenie spotkania głos zabrał dyrektor placówki, który podziękował Sensei Marcinowi i gościom z Białegostoku za pomoc w organizacji spotkania, p. Jackowi Karpiesiukowi za watę cukrową i przygotowanie ogniska. Szczególne podziękowania złożył wszystkim uczestnikom, ich rodzicom za przybycie, wspaniałą atmosferę i również za pomoc i zangażowanie w trakcie imprezy i wreszcie podziękował pracownikom GCBK, paniom: Kasi i Uli oraz p. Józkowi za włożoną pracę i sprawną obsługę.

Pogoda

Mapka pogody

Pomocnik


Kalendarz okazjonalny


"Wieści Gminne"
- najnowszy numer 75/1/2019,
terminy, archiwum

Wieści Gminne