Dzisiaj jest 19.07.2019, piątek;

Fotorelacja (tu kliknij):

Sezon zajęć kół zainteresowań 2018/2019 zakończyliśmy 25 czerwca. Impreza miała charakter otwarty i skierowana była do uczestników sekcji Oyama Karate, aerobiku, zajęć plastycznych, muzycznych i tańca nowoczesnego. W sumie zgromadziła przeszło 100 osób.

Dzieci, młodzież i dorośli brali udział w rozgrywkach nietypowej piłki nożnej, w konkurencjach przeciągania liny i podnoszenia hantli a także od p. Kasi uczyli się robienia "zwierzątek" z balonów oraz mega mydlanych baniek.

Dyrektor GCBK Henryk Zalewski i trener sekcji Oyama Karate Sensei Marcin Siegieńczuk zostali odznaczeni oryginalnymi medalami i otrzymali upominki za wkład włożony w rozwój sztuki walki na terenie naszej gminy. Ww. niespodziankę przygotowali członkowie lokalnego Klubu Sportowego "Na Szczyt"

Dodatkową atrakcją było wspólne ognisko, przy którym można było usmażyć kiełbaski. Częstować się można było również potrawami z grilla a na deser czekała wata cukrowa, batoniki i lody.

Ta wyśmienita zabawa trwała do godz. 22.30 i zakończyła się zapytaniem: kiedy następna?

Na zakończenie spotkania głos zabrał dyrektor placówki, który podziękował Sensei Marcinowi i gościom z Białegostoku za pomoc w organizacji spotkania, p. Jackowi Karpiesiukowi za watę cukrową i przygotowanie ogniska. Szczególne podziękowania złożył wszystkim uczestnikom, ich rodzicom za przybycie, wspaniałą atmosferę i również za pomoc i zangażowanie w trakcie imprezy i wreszcie podziękował pracownikom GCBK, paniom: Kasi i Uli oraz p. Józkowi za włożoną pracę i sprawną obsługę.