Dzisiaj jest 17.09.2019, wtorek;

Fotorelacja (tu kliknij)

Dobiegła końca II tura akcji "Wakacje z GCBK" zorganizowanej przez Gminne Centrum Biblioteczno - Kulturalne w Wyszkach.

Przez pierwsze dwa dni dzieci uczestniczyły w zabawach rekreacyjno - sportowych, korzystając między innymi z placu zabaw i zewnętrznych urządzeń siłowych, grali "w mega statki", kalambury, kręgle, czy też posługując się rysunkiem ściennym realizowali temat "Moje wakacje".

Fantastycznym pomysłem była zabawa karaoke, gdzie uczestnicy sami wybierali repertuar i spełniali się jako młodzi wokaliści.

Natomiast produktem zajęć kulinarnych były muffinki, które wyglądem i smakiem nie ustępowały słodyczom kupowanym w profesjonalnych ciastkarniach.

Kolejny wakacyjny Otwarty Dzień Oyama Karate potwierdził duże zainteresowanie tym sportem. Oprócz zawodników regularnie uczestniczących w zajęciach na trening przybyły nowe osoby, które próbowały swych sił w sportowych zmaganiach.

Dzień czwarty i piąty to spotkanie z Teatrem - Walny.
Uczestnicy obejrzeli spektakle "Cudowni mężczyźni z Korbką" oraz "Błędny rycerz" a także uczestniczyli w warsztatach plastycznych i teatralnych, które prowadził Adam Walny - aktor, lalkarz i reżyser całego projektu. Efekty pracy uczestnicy pozostawili na specjalnej folii, wyświetlanej na odpowiednich projektorach.

Zmagania nasze można obejrzeć w Fotogalerii, do czego serdecznie zapraszamy.